بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 465185
تعداد بازديد کنندگان سايت: 74711109 تعداد بازديد زيرپورتال: 1042065 اين زيرپورتال امروز: 247 سایت در امروز: 5735 اين صفحه امروز: 54 دريافت RSS در امروز: 1940 دريافت RSS صفحه: 2
بازدید مدیر کل دامپزشکی استان قزوین از کشتارگاه دام تاکستانبازدید مدیر کل دامپزشکی استان قزوین از کشتارگاه دام تاکستان
بازدید مدیر کل دامپزشکی استان قزوین از کشتارگاه دام تاکستانبازدید مدیر کل دامپزشکی استان قزوین از کشتارگاه دام تاکستان
1397/4/16 شنبه
بازدید مدیر کل دامپزشکی استان قزوین از کشتارگاه دام تاکستان
دکتر زینالی در حاشیه بازدید از کشتارگاه دام تاکستان از مراحل ساخت یک واحد تولید خوراک ماهی و غذای پت(حیوانات کوچک خانگی) نیز بازدید بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان قزوین با عنایت به قوانین سازمان دامپزشکی کشور که اشعار می دارد نظارت بر کشتارگاه های دام و طیور و کارخانجات تولید خوراک دام ، طیور و ماهی و..  از وظایف این سازمان می باشد ، در راستای رسیدن به این اهداف و تحقق آن که همان تامین سلامت مصرف کنندگان محترم در جامعه و افزایش تولید و حمایت از سرمایه های کشور خواهد بود ،صبح امروز  دکتر حمید زینالی مدیر کل دامپزشکی استان قزوین از کشتارگاه دام شهرستان تاکستان و شرکت در حال تاسیس فرا اندیش ، تولید کننده خوراک ماهی و پت بازدید کرد.

 در این بازدید دکتر زینالی مدیر کل دامپزشکی استان در راس هیئتی از کارشناسان دامپزشکی استان، از نزدیک مشکلات و معضلات بهداشتی این 2 واحد را مورد بحث و بررسی قرار داده و رفع این موارد مهم را خواستار شد.  

تمامی کشتارگاه های کشور و کارخانجات تولید خوراک دام ، طیور و ماهی و... در چهارچوب قوانین ابلاغی سازمان دامپزشکی و تحت نظارت کامل این سازمان فعالیت می نمایند و فعالیت آنها منوط به احراز شرایط بهداشتی و امنیت زیستی مطابق قوانین و همچنین حضور مسئول فنی بهداشتی دامپزشکی خواهد بود .  

شایان ذکر است کشتارگاه دام شهرستان تاکستان تامین کننده گوشت قرمز گوساله و گوسفندی و شرکت فرا اندیش از کارخانجات تولید کننده خوراک ماهی و پت(حیوانات کوچک خانگی) این شهرستان می باشد که رعایت نکات بهداشتی و بیوسکوریتی و مرتفع نمودن نقیصه های موجود نقش به سزایی در ارتقاء سطح بهداشت و امنیت زیستی جامعه خواهد داشت .

منبع: روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان قزوین

بيشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است