بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 450769
تعداد بازديد کنندگان سايت: 72331524 تعداد بازديد زيرپورتال: 1006990 اين زيرپورتال امروز: 357 سایت در امروز: 19994 اين صفحه امروز: 113 دريافت RSS در امروز: 1774 دريافت RSS صفحه: 3

اخبار استان

ثبت مستمر اطلاعات واحد هاي اپيدميولوژيك قزوین در سامانه GIS ثبت مستمر اطلاعات واحد هاي اپيدميولوژيك قزوین در سامانه GIS
ثبت مستمر اطلاعات واحد هاي اپيدميولوژيك قزوین در سامانه GIS ثبت مستمر اطلاعات واحد هاي اپيدميولوژيك قزوین در سامانه GIS
1397/2/24 دوشنبه
ثبت مستمر اطلاعات واحد هاي اپيدميولوژيك قزوین در سامانه GIS
علاوه بر خدمات رساني در بخش هاي مختلف همچون مبارزه با بيماري هاي دامي واگیردار و مشترک بین انسان و دام ، ثبت كليه اطلاعات مربوط به واحد هاي اپيدميولوپيك در سامانه GIS صورت می پذیرد.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان قزوین با اعلام خبر فوق افزود در این ارتباط بطور مستمر نسبت به ثبت اطلاعات  مربوط به فعاليت هاي بهداشتي و واكسيناسيون دامها ، ثبت واحدهاي جديد ، تكميل و يا تغيير اطلاعات مالك و ... ، انجام می شود و بر اساس داده های اطلاعاتی ثبت شده ، استخراج اطلاعات در بازه های زمانی مختلف انجام و نسبت به تحلیل و آنالیز آنان اقدام که سبب می گردد در مقاطع زمانی مختلف اطلاعات دقیقی از وضعیت استان در این ارتباط در اختیار کارشناسان ذیربط دامپزشکی استان قرار گیرد.

دکتر عیس غیاث یزدی اظهار داشت ثبت ركورد هاي واكسيناسيون دام و طيور ، تلفات ، شيوع بيماري ها و ... تنها بخشي از توانمنديهاي اين سامانه مي باشد و در حال حاضر مي توان ادعا نمود مستندترين آمار در خصوص جمعيت دامي استان در اين سامانه ثبت گرديده است و قابليت استفاده در ساير بخش هاي نظارت ،توليد و خدمات دامپزشکی  را دارا ميباشد.

منبع: روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان قزوین

بيشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است