بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 465194
تعداد بازديد کنندگان سايت: 74711353 تعداد بازديد زيرپورتال: 1042099 اين زيرپورتال امروز: 259 سایت در امروز: 5979 اين صفحه امروز: 63 دريافت RSS در امروز: 1940 دريافت RSS صفحه: 2

اخبار استان

متصدی متقلب رستوران در تاکستان به 4 ماه حبس محکوم شدمتصدی متقلب رستوران در تاکستان به 4 ماه حبس محکوم شد
متصدی متقلب رستوران در تاکستان به 4 ماه حبس محکوم شدمتصدی متقلب رستوران در تاکستان به 4 ماه حبس محکوم شد
1397/3/23 چهارشنبه
متصدی متقلب رستوران در تاکستان به 4 ماه حبس محکوم شد
استفاده از سنگدان مرغ در کباب کوبیده با آزمایش مولکولی تشخیص تفریقی در دامپزشکی تشخیص داده شد.
 

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان تاکستان گفت: با عنایت به قوانین سازمان دامپزشکی کشور و وظایف ذاتی و سازمانی این اداره کل در راستای کنترل بهداشت و سلامت فرآورده های خام دامی از جمله گوشت قرمز ، گوشت مرغ و ماهی ، شیر و... در واحدهای استحصالی مانند کشتارگاه ها و کارخانجات تولیدی سوسیس و کالباس و کنسروسازی و واحد های عرضه مانند قصابی ها، مرغ و ماهی فروشی ها ، رستورانها، عرضه کنندگان فرآورده های لبنی، بر عهده دامپزشکی می باشد.

دکتر محمد رضا آذربایجانی افزود: اداره دامپزشکی با پایش فرآورده های خام دامی مصرفی در رستورانها و واحدهای عرضه این شهرستان با استفاده از نمونه برداری های لازم از گوشت خام و انجام آزمایش مولکولی تشخیص تفریقی، متصدی متخلف رستورانی که از گوشت سنگدان و... در کباب کوبیده به جای گوشت قرمز گاو یا گوساله استفاده می کرد را شناسایی و به مراجع قضایی معرفی کرد.

دکتر آذربایجانی تصریح کرد:  با تشکیل پرونده قضایی و درخواست کیفر خواست علیه مشارالیه ، متصدی متخلف رستوران توسط شعبه 102 دادگاه کیفری دو شهر تاکستان به تحمل چهار ماه حبس تعزیری محکوم شد.

منبع: روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان قزوین

بيشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است