بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 465171
تعداد بازديد کنندگان سايت: 74710796 تعداد بازديد زيرپورتال: 1042037 اين زيرپورتال امروز: 232 سایت در امروز: 5422 اين صفحه امروز: 40 دريافت RSS در امروز: 1938 دريافت RSS صفحه: 0

اطلاعیه

فراخوان مسابقه عکس سازمان جهانی بهداشت دام( OIE 2015)فراخوان مسابقه عکس سازمان جهانی بهداشت دام( OIE 2015)
فراخوان مسابقه عکس سازمان جهانی بهداشت دام( OIE 2015)فراخوان مسابقه عکس سازمان جهانی بهداشت دام( OIE 2015)
1394/1/18 سه‌شنبه
فراخوان مسابقه عکس سازمان جهانی بهداشت دام( OIE 2015)
فراخوان مسابقه عکس سازمان جهانی بهداشت دام( OIE 2015)به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور،مسابقه عکس با موضوع سلامت دام فراتر از کلیشه توسط سازمان جهانی بهداشت دام( OIE) برگزار میگردد.
ترجمه بخشی از شرایط و ضوابط فراخوان این مسابقه به شرح ذیل میباشد:در سالهای اخیر به طور فزاینده ای سلامت حیوانات در حال تبدیل شدن به موضوع مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است.امروزه، کنترل پاتوژنها، به ویژه آنهایی که مشترک انسان و دام هستند از دغدغه ها وچالشهای جامعه جهانی است که با توجه به مرزهای در هم ادغام شده وبا توجه زمینه های رو به رشد تجارت جهانی بسیار مهم و تاثیرگذار است.
در جهان مدرن، مردم اغلب با "سلامت حیوانات" تنها از طریق کلینیکهای دامپزشکی یا جراحی حیوانات آشنایی دارند.در حالیکه پیشگیری ،نظارت وکنترل بسیاری از بیماری ها در سراسر جهان بسیار فراتر از اقدامات صرفاً درمانی در جهت حفظ سلامت حیوانات می باشد.هنر عکاسی می تواند بخشی از ابعاد ناشناخته فعالان عرصه حفاظت از سلامت حیوانات را به خوبی بازنمایی نماید. هدف از این مسابقه عکاسی توجه بیشتر به اقدامات وتلاشهای صورت گرفته کلیه دست اندرکاران(دامپزشکان،کارشناسان بهداشت،بهره برداران و...)در زمینه سلامت دام و بهداشت عمومی می باشد.لازم به ذکر است که فعالیتهای کلینیکی و یا جراحی چندان از اولویتهای موضوعی مورد نظر هیئت داوران در این مسابقه نمی باشد.
شرایط عمومی :
1-افراد بالای 18 سال علاقمند به عکاسی شامل:·
نمایندگان کشورها نزد سازمان جهانی بهداشت دام·
رابطین ملی کشورهای عضو سازمان جهانی بهداشت دام·
کارکنان سازمان دامپزشکی کشورهای عضو سازمان جهانی بهداشت دام
· کارشناسان و کارکنان فعال دربخش خصوصی دامپزشکی که دارای مجوز فعالیت معتبر از سازمان دامپزشکی کشورمتبوع می باشند.·
کارشناسان سازمان جهانی بهداشت دام·
کارکنان آزمایشگاه های مرجع یا مراکز همکار سازمان جهانی بهداشت دام·
کارکنان نمایندگی منطقه ای یا زیر منطقه ای سازمان جهانی بهداشت دام
2-برگزیدگان در 5 منطقه آسیا، آفریقا،آمریکا،اروپاو خاورمیانه به صورت جداگانه انتخاب وبه هریک جایزه نقدی 1000یورویی اهدا می شود.
3-از برگزیدگان درمراسم افتتاحیه اجلاس سالیانه سازمان جهانی بهداشت دام در تاریخ سوم خرداد 1394(بیست و چهارم می 2015)در کشور فرانسه تقدیر خواهد شد.
شرایط ارسال آثار:1-هر شرکت کننده می تواند حداقل یک و حداکثر پنج قطعه عکس با توجه به موضوع مسابقه ارسال نماید.2-مطالعه ضوابط مسابقه عکاسی مندرج در سایت سازمان جهانی بهداشت دام (www.oie.int).3-تکمیل و ارسال فرم مربوط به شرکت در مسابقه (قابل دسترسی درلینک سایت سازمان جهانی بهداشت دام)
4-ارسال عکسها به صورت الکترونیکی همراه با شرح و اطلاعات کامل به نشانی media@oie.int
5-اطمینان از دریافت ایمیل تایید دریافت آثار ارسالی از واحد ارتباطات سازمان جهانی بهداشت دام.
ویژگی های فنی عکسهای ارسالی:
1-عکسها می تواند رنگی و یا سیاه و سفیدباشد.
2-فرمتهای ذیل در ارسال الکترونیکی عکسها قابل پذیرش است: jpeg، psd، eps، tiff
3- حداقل اندازه 2480 در 3508 پیکسل، و یا 21 ×7/29 سانتی متر (ترجیحا حداکثر اندازه در دسترس)
4-حداقل رزولوشن 300 نقطه در اینچ (dpi)باشد.مهلت ارسال آثار:یازدهم اردیبهشت ماه 1394(یکم می 2015)اعلام نتایج:بیست وپنجم اردیبهشت1394(پانزدهم می 2015)در سایت سازمان جهانی بهداشت دام(oie)لینک مستقیم جهت کسب اطلاعات تکمیلی:http://www.oie.int/en/for-the-media/press-releases/detail/article/lancement-du-concours-photo-oie-2015/منبع: روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور
منبع: روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان قزوین

بيشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است