نسخه آزمایشی
 

1392/05/09

  • دکتر بهمن نقیبی
  • دکتر بهمن نقیبی
  • سمت : مدیر کل
  • تاریخ برکناری : 1397/03/30
  • مدت تقريبی رياست : 5 سال

1386/01/10

  • دکتر محمد جواد امیدواریان
  • دکتر محمد جواد امیدواریان
  • سمت : مدیر کل
  • تاریخ برکناری : 1390/03/20
  • مدت تقريبی رياست : 4 سال

1381/07/24

  • دکتر محمد رضا صفری
  • دکتر محمد رضا صفری
  • سمت : مدیر کل
  • تاریخ برکناری : 1386/04/17
  • مدت تقريبی رياست : 5

1376/04/10

  • دکتر علی محمد اویسی
  • دکتر علی محمد اویسی
  • سمت : مدیر کل
  • تاریخ برکناری : 1380/11/11
  • مدت تقريبی رياست : 4 سال

1370/08/30

  • دکتر حمید رضایی
  • دکتر حمید رضایی
  • سمت : مدیر کل
  • تاریخ برکناری : 1376/04/10
  • مدت تقريبی رياست : 6 سال