چاپ
ارسال به دوست

تقدیر استاندار قزوین از برنامه ریزی دامپزشکی برای مقابله با قاچاق دام

استاندار قزوین از همکاری مدیر کل دامپزشکی استان قزوین در راستای برنامه ریزی برای مبارزه با پدیده شوم قاچاق کالا و ارز تشکر کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان قزوین، استاندار قزوین با صدور تقدیرنامه ای از زحمات ، همکاری و هماهنگی دکتر حمید زینالی مدیر کل دامپزشکی استان قزوین و رئیس کارگروه پیشگیری و مقابله با قاچاق دام استان در راستای برنامه ریزی برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تشکر و قدر دانی کرد.

درتقدیر نامه  صادره از سوی استاندار قزوین  که در حاشیه شورای اداری به مدیر کل دامپزشکی استان قزوین اهدا شد آمده است:

جناب آقای دکتر زینالی مدیر کل محترم دامپزشکی استان قزوین و رئیس کارگروه پیشگیری و مقابله با قاچاق دام استان

سلام علیکم

ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو و بهار طبیعت، بدینوسیله از زحمات و همکاری و هماهنگی جنابعالی در راستای برنامه ریزی مبارزه با پدیده شوم قاچاق کالا و ارز استان تشکر و قدر دانی می نمایم.

در همین راستا کارشناس مسئول قرنطینه و امنیت زیستی اداره کل دامپزشکی استان قزوین تشریح کرد: کارگروه پیشگیری و مقابله با قاچاق دام زنده با مشارکت دامپزشکی و دستگاههای انتظامی و قضایی و اداره کل راهداری و حمل و نقل و جاده استان قزوین و انجام گشتهای مشترک در پاسگاههای انتظامی ، ایستگاههای عوارضی در محورهای مواصلاتی نسبت به کنترل تردد و حمل و نقل دام زنده و فرآورده های خام دامی اقدامات لازم به عمل آورده و در صورت مشاهده محموله های فاقد مجوز حمل بهداشتی و بارنامه نسبت به توقیف محموله و تشکیل پرونده قضایی برای متخلفین برابر مقررات قانونی به عمل آورده است .

مهندس سیاوش معدنپور تصریح کرد:در سال 1397 تعداد 123 خودرو توقیف و هزارو 278 راس گاو و گوساله و 2هزار و 886 راس گوسفند فاقد مجوز بهداشتی کشف و با تشکیل پرونده از طریق مراجع قضایی واداره کل تعزیرات حکومتی استان با متخلفین برخورد شده است.

  • کد خبر: ٨٨١٣/
  • ١١:٤٢ - 1398/01/26/
  • تعداد بازدید: 24
کلید واژه ها

خروج