چاپ
ارسال به دوست

کنترل کمیت و کیفیت مواد اولیه و نهاده های دامی وارداتی در دستور کار دامپزشکی قزوین

اداره کل دامپزشکی استان قزوین طرح رصد و پایش نهاده های دامی را با همکاری معاونت بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی و اداره کل پشتیبانی امور دام اجرا می کند.

مدیر کل دامپزشکی استان قزوین در کمیته رصد و پایش نهاده های دامی که صبح امروز با حضور مدیر کل پشتیبانی امور دام ، نماینده سازمان جهاد کشاورزی و مدیران مجموعه دامپزشکی استان قزوین برگزار شد، گفت: بر اساس سیاستهای ابلاغی از سوی سازمان دامپزشکی کشور کنترل نحوه و میزان مصرف مواد اولیه داروها، مکملها، ویتامینها و سایر ریز مغذی هایی که با ارز دولتی وارد کشور می شود بر عهده دامپزشکی است.

دکتر حمید زینالی تصریح کرد: موجودی مواد اولیه  انبارها و میزان تولید کارخانه های تولید دارو ومکمل دامی می بایست به دامپزشکی اعلام شود تا میزان دریافت مواد اولیه با تولید و عرضه محصول مقایسه شده و موارد عدم انطباق رسیدگی و گزارش شود.

دکتر زینالی همچنین تصریح کرد: بازدیدهای مشترک کارشناسان دامپزشکی با کارشناسان سازمان جهاد کشاورزی و پشتیبانی امور دام برای کنترل مواد اولیه وارداتی با ارز دولتی نقش بسزایی در کاهش قیمت محصولات تولیدی کارخانجات و بالتبع موجب کاهش هزینه تولید برای دامداران و مرغداران خواهد شد.

این مقام مسئول در پایان از کلیه بهره برداران خواست از طریق شماره تلفن 4 رقمی 1512 و یا سامانه پیامکی 50001512 با دامپزشکی در ارتباط باشند.

  • کد خبر: ١٣٢٩٤٨/
  • ١٢:٠٠ - 1398/03/07/
  • تعداد بازدید: 63
کلید واژه ها

خروج