چاپ
ارسال به دوست

مدير كل دامپزشكي قزوين در شوراي اداري دامپزشكي قزوين مطرح كرد:

تكريم ارباب رجوع و خدمات رساني به آحاد جامعه، همچنين برخورد با متخلفين عرصه بهداشت و سلامت جامعه، بايد از رسالتهاي مديران در دامپزشكي باشد

 

به گزارش روابط عمومي اداره كل دامپزشكي استان قزوين جلسه شوراي اداري اداره كل دامپزشكي استان قزوين با حضور مدير كل، معاونين و ديگر مديران ستادي و شهرستانهاي تابعه با دستور بررسي مقايسه اي اقدامات صورت گرفته در سه ماهه دوم و سوم سال جاري،  شب گذشته برگزار شد.

دكتر حميد زينالي مدير كل دامپزشكي استان قزوين در ابتداي جلسه ضمن تبريك فرا رسيدن ايام ربيع الاول و عرض خدا قوت به همكاران در مجموعه دامپزشكي استان قزوين از كليه مديران حاضر در جلسه خواست كه تكريم ارباب رجوع را همواره سرلوحه برنامه هاي خود قرار داده و با حضور در بين توليد كنندگان و تشكلهاي آنها، از نزديك در جريان مشكلات احتمالي پيش روي ايشان قرار بگيرند و براي رفع موانع احتمالي پيش روي واحدهاي توليدي و خدماتي زير مجموعه دامپزشكي كوشا باشند و در برابر هر اقدامي از سوي افراد كه سلامت جامعه را به خطر بيندازند و  قصد اخلال در انجام امور قانوني دارند اغماضي نداشته باشند   .

دكتر زينالي در بخش ديگري از صحبتهاي خود از مديران دامپزشكي خواست: تصميم گيرنده باشند وبا اخذ تصميمات اصولي در حيطه قانون، به امور مربوط به مراجعين رسيدگي كنند و از ارجاع ايشان به مقامات بالاتر خودداري كنند.

اين مقام مسئول ضمن تاكيد بر اهميت تحقيق و پ‍ژوهش در مجموعه دامپزشكي استان قزوين تصريح كرد: اداره كل دامپزشكي استان قزوين با ايجاد زمينه مساعد و برابر براي كليه محققين و پژوهشگران آمادگي خود را براي ياري رساندن به ايشان اعلام مي نمايد.

مدير كل دامپزشكي استان قزوين ادامه داد: بهره مندي از كليه سليقه ها در سيستم مديريت امري بديهي است و چنانچه رفتار افراد مورد پسند ما نباشد ،مي بايست در محيط اداري امور مربوطه را به نحو احسن اجرا كرده خللي در كار اداري بوجود نيايد.

دكتر زينالي همچنين پس از ارائه گزارش توسط حاضرين در جلسه، در خصوص انجام اقدامات لازم براي پيشگيري از شيوع بيماريهاي دام و طيور در منطقه مواردي را متذكر شد و تصريح كرد: در راستاي ارتقاء سطح بهداشت عمومي از مراكز شهرها تا دور افتاده ترين نقاط استان خدمات دامپزشكي را ارائه خواهيم كرد

  • کد خبر: ٢٩٢٦/
  • ١٤:٠٩ - 1397/09/11/
  • تعداد بازدید: 32
کلید واژه ها

خروج