چاپ
ارسال به دوست

بازديد شبانه دامپزشكي قزوين از 102 واحد عرضه فرآورده هاي خام دامي

دامپزشکی قزوین بر نحوه نگهداري، وتوزیع انواع فرآورده‌ های خام دامی(گوشت، مرغ، ماهي، تخم مرغ و...) در مراکز عرضه نظارت جدی دارد.

 

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان قزوین با اعلام این خبر گفت: ارتقاء سطح بهداشتی و ايمني غذایی مصرف کنندگان فرآورده ‌های خام دامی از مرحله تولید تا عرضه بر عهده سازمان دامپزشکی كشور می‌باشد؛ بر این اساس اداره دامپزشکی قزوین بر تمامی مراکز عرضه تحت پوشش نظارت كرده و با متخلفین این حوزه برخوردهای قانونی صورت خواهد گرفت.

دكتر مهدي جلو خاني تصريح كرد: در راستای تشدید نظارت بر عرضه فرآورده‌های خام دامی، واحد نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذايي اداره دامپزشكي شهرستان قزوين از تعداد 102 واحد عرضه به صورت شبانه بازدید به عمل آورد که در این بین 24 واحد متخلف شناسایی و به مراجع ذیصلاح معرفی شدند.

دکتر جلوخانی در ادامه تصریح کرد: تمامی فرآورده‌های خام دامی عرضه شده ، باید دارای مهر دامپزشکی، تاریخ تولید، انقضاء و کد بهداشتی بوده و در شرایط و دمای مناسب نگهداری شوند.

وی در پایان از عموم شهروندان محترم درخواست كرد در صورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتي در نگهداري و يا عرضه فرآورده ‌های خام دامی ، مراتب را  از طريق سامانه پیامکی 50001512 اطلاع رسانی نمایند.

  • کد خبر: ٣٠٢٢/
  • ٠٧:٤٤ - 1397/09/14/
  • تعداد بازدید: 30
کلید واژه ها

خروج