چاپ
ارسال به دوست

مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر در دامپزشکی قزوین برگزار شد

مراسم بزرگداشت دهه مبارک فجر 97 با حضور کارکنان اداره کل دامپزشکی استان قزوین و میهمانانی از جهاد کشاورزی و بسیج ادارات و بسیج مهندسین کشاورزی برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان قزوین در مراسمی که روز یکشنبه مورخ 14/11/97به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر، با حضور امام جمعه الوند، قائم مقام و مدیران سازمان جهاد کشاورزی، اعضای شورای بسیج ادارات و بسیج مهندسین و همچنین مدیر کل و پرسنل اداره کل دامپزشکی استان قزوین در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد مطالبی پیرامون ارزشهای انقلاب اسلامی بیان شد.

دکتر حمید زینالی مدیر کل دامپزشکی استان قزوین در این جلسه با ذکر ارزشهای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی وتبریک 40 سالگی سالروز انقلاب اسلامی برپایی جمهوری اسلامی را یکی از نعمات خدادی دانست که نصیب کشور شده است.

دکتر زینالی همچنین در بخشی از صحبتهایش حکومت طاغوت و طاغوتیان را با دوران قبل از اسلام مقایسه کرد و ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه(س)و بیان اهمیت ایام فاطمیه، حکومت حضرت علی(ع) را یکی از دموکراتیک ترین حکومتها در تاریخ بر شمرد .

دکتر زینالی تفکر فرد گرایی را یکی از آفات جامعه دانست و افزود: اداره امور در جامعه باید توسط افراد بر اساس شایستگیها بدون توجه به جنسیت، ملیت و... انجام شود.

حجت الاسلام و المسلمین مهدوی امام جمعه الوند نیز در این مراسم گفت: نقطه مشترک انقلاب اسلامی با انقلاب حضرت زهرا که منجر به نهضت عاشورا شد اینست که در برابر ظلم و ظالم باید ایستاد ولو باید از جان خود گذشت و جوانانی که تواستند در برابر استکبار بایستند و به زانو درآورند همان واژه های اول انقلاب مطرح است

مهدوی تحریم اقتصادی توسط دشمنان را دشوار دانست و از مسئولان خواست که انقلابی و جهادی عمل کنند که با این مشکلات کنار بیاییم

در ادامه این مراسم همچنین از برگزیدگان مسابقات نمازی در اداره کل دامپزشکی استان قزوین و ادارات دامپزشکی شهرستانهای تابعه تقدیر به عمل آمد و با توزیع سوالاتی با موضوع انقلاب بین حاضرین به قید قرعه به برندگان جوایزی اهدا شد.

  • کد خبر: ٥٨٢٦/
  • ١٣:١٧ - 1397/11/15/
  • تعداد بازدید: 49
کلید واژه ها

خروج