چاپ
ارسال به دوست

نظارتهای بهداشتی دامپزشکی قزوین در ماه مبارک رمضان با جدیت در حال انجام است

بر اساس هماهنگی‌های انجام شده، طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی بر تولید توزیع و عرضه فرآورده های خام دامی ویژه ایام ماه رمضان امسال در 4 محور هماهنگی بین بخشی، برنامه عملیاتی، برنامه نظارتی و اطلاع رسانی انجام می‌شود. 

مدیر کل دامپزشکی استان قزوین اظهار داشت: پس از انجام اقداماتی جهت هماهنگی بین بخشی، در زمینه برنامه عملیاتی کنترل و نظارت بهداشتی اقداماتی نظیر سازماندهی اکیپ های ثابت و سیار کنترل و نظارت بهداشتی در استان و ادارات دامپزشکی تابعه و تجهیز آنها به امکانات مورد نیاز در تمام ایام اجرای طرح از ساعت 8 صبح تا 20 و در دو شیفت کاری پیش بینی شده است.

دکتر حمید زینالی نظارت برمراکز توزیع و عرضه، خودروهای ویژه حمل، کشتارگاه، سردخانه، کارگاه‌های فرآوری و بسته‌بندی فرآورده‌های خام دامی و سایر موارد را از اماکن تحت پوشش طرح برشمرد
وی ادامه داد: وظایف یاد شده به صورت مستمر و براساس شیوه نامه نظارتی در طی سال به نحو مناسب و به منظور حفظ سلامت و صیانت از حقوق مصرف کنندگان صورت می گیرد و نقش بسزایی نیز در پیشگیری از بیماری های قابل انتقال از غذا دارد.

این مقام مسئول در پایان از عموم مردم خواست: در صورت مشاهده موارد غیربهداشتی مرتبط با دامپزشکی مراتب را با از طریق شماره تلفن 4 رقمی1512 و یا با ارسال پیامک به 50001512، اطلاع رسانی نمایند.

  • کد خبر: ١٣٢٧٠٦/
  • ١٣:٠٣ - 1398/03/01/
  • تعداد بازدید: 109
کلید واژه ها

خروج