چاپ
ارسال به دوست

بازدید مشترک دامپزشکی از مراکز خدماتی بین راهی مسیر قزوین – رشت

یکی از مسیرهای پرتردد در استان قزوین ، محور قزوین - رشت می باشد که به دلیل طبیعت زیبا به ویژه در فصل تابستان مورد توجه مسافرین بوده است.

 

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان قزوین گفت: واحد نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی اداره دامپزشکی شهرستان قزوین به همراه نمایندگان ارگانهای دیگر همچون مرکز بهداشت شهید بلندیان، اداره حمل و نقل و راهداری، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، ستاد اقامه نماز و سازمان صنعت و معدن و اداره تعزیرات حکومتی با یک برنامه ریزی زمانبندی شده اقدام به بازدید مشترک از این مراکز می نمایند و در صورت وجود تخلفات بهداشتی پس از  برخورد با متخلفین از حقوق بهداشتی مسافرین محترم صیانت می کنند.

دکتر مهدی جلوخانی تصریح کرد : مواردی از قبیل نحوه دریافت و نگهداری فرآورده ، دمای سردخانه ، مدارک مربوط به محل تولید و ماشین حمل آن و شرایط ظاهری و ارگانولپتیکی فرآورده، تنها بخشی از مواردی است که همکاران این اداره به بررسی آنها می پردازند.

دکتر مهدی جلوخانی به عموم مردم توصیه کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی مرتبط با دامپزشکی با شماره تلفن 4 رقمی 1512 و یا سامانه پیامکی 50001512 ارتباط برقرار کرده و موارد تخلف را اطلاع رسانی کنند

  • کد خبر: ١٣٤٥٠٥/
  • ٠٩:٤١ - 1398/04/20/
  • تعداد بازدید: 14
کلید واژه ها

خروج