چاپ
ارسال به دوست

کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین ودستورالعملهای دامپزشکی برای سربازان نیروی انتظامی تاکستان برگزار شد

در راستای ایجاد اشتغال برای سربازان نیروی انتظامی پس از دوره سربازی، یک دوره آشنایی 4 روزه با همکاری جهاد کشاورزی و دامپزشکی تاکستان برگزار شد.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان تاکستان گفت: با عنایت به اهمیت مقوله آموزش و لزوم ارتقاء سطح آگاهی بهره برداران فعال در حوزه دام و طیور و همچنین افزایش بهره وری در تولید، این اداره با همکاری واحد ترویج و آموزش جهادکشاورزی کارگاه آموزشی و مهارتی با موضوع آشنایی با قوانین و دستورالعمل های سازمان دامپزشکی کشور و راههای پیشگیری، کنترل و مبارزه با بیمارهای دام و طیور را برگزار کرد.

دکتر محمد رضا آذربایجانی تصریح کرد: مهارتهای دامپزشکی و دامپروری در راستای افزایش بهره وری و ایجاد اشتغال و برای سربازان پس از دوره خدمت به ایشان آموزش داده شد که مورد استقبال نیز قرار گرفت.

شایان ذکر است در آخرین روز این کارگاه آموزشی ، شرکت کنندگان از یک مجموعه دامپروری صنعتی بازید به عمل آورده و از نزدیک با این صنعت و آخرین تکنولوژی دامپروری آشنا شدند و در پایان پس از اخذ آزمون از شرکت کنندگان این کارگاه آموزشی و مهارتی ، گواهی های پایان دوره آموزشی صادر و به شرکت کنندگان اعطاء شد.


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٤٢٤٠٩/
  • ١٠:٠٢ - 1398/05/22/
  • تعداد بازدید: 18
کلید واژه ها

خروج