چاپ
ارسال به دوست

در دیدار مدیر کل دامپزشکی استان با معاون دادستان قزوین مطرح شد:

شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات حوزه دامپزشکی اختصاص می یابد

صبح امروز مدیر کل دامپزشکی استان قزوین به همراه تنی چند از مدیران این اداره کل به مناسبت فرا رسیدن هفته قوه قضائیه با دادستان و معاونین وی دیدار و گفتگو کرد.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان قزوین در دیدار مدیر کل دامپزشکی استان قزوین با مدیران دادستانی دکتر حمید زینالی ضمن گرامیداشت سالروز شهادت آیت ا... بهشتی و تبریک فرا رسیدن هفته قوه قضائیه بر اهمیت کار دستگاه قضا تاکید کرد و خواستارتداوم این همکاریها در راستای برخورد با متخلفین در حوزه دامپزشکی شد.

دکتر زینالی در این دیدار بر اهمیت امنیت و ایمنی غذایی مطالبی را بیان و تصریح کرد: اقدامات مجموعه دامپزشکی در پیشگیری از بروز بیماریهای مشترک بین انسان و دام علاوه بر صرفه جویی اقتصادی، نقش بسزایی در کاهش موارد ابتلای جمعیت انسانی به بیماریها دارد.

مدیر کل دامپزشکی استان همچنین با تشریح اقدامات دامپزشکی در برخورد با متخلفینی که سلامت جامعه را هدف قرار داده اند نقش دستگاه قضایی را در برخورد با متخلفین حائز اهمیت ذکر کرد.

در پایان این دیدار مقرر شد مکاتباتی برای تشکیل شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات حوزه دامپزشکی در دادسرای استان انجام پذیرد تا برخورد با متخلفین حوزه سلامت در اسرع وقت صورت بپذیرد.


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٣١٢٥/
  • ١٣:٠٨ - 1399/04/03/
  • تعداد بازدید: 20
کلید واژه ها

خروج