چاپ
ارسال به دوست

شورای فرهنگی اداره کل دامپزشکی استان قزوین تشکیل و اولین جلسه آن برگزار شد

تبیین اهمیت فعالیتهای دامپزشکی،ارتقای سطح فرهنگ دینی وتقویت همبستگی و گسترش مناسبات انسانی، پرهیز از رکود کاری در مجموعه کارکنان دامپزشکی و گسترش فرهنگ وجدان کاری از عمده موارد مطروحه در جلسه شورای فرهنگی اداره کل دامپزشکی استان قزوین بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان قزوین اولین جلسه شورای فرهنگی اداره کل دامپزشکی قزوین بر اساس آئین نامه ابلاغی از سوی سازمان دامپزشکی کشور روز چهار شنبه مورخ 7 آبان ماه تشکیل و اعضاء جلسه  پیرامون مطالب مطروحه به بحث تبادل نظر پرداختند.

حجت الاسلام حسنی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره کل دامپزشکی استان قزوین در ابتدای این جلسه توضیحاتی در خصوص ضرورت تشکیل این شورا مطرح و اهداف و برنامه های آنرا برای اعضاء حاضر در جلسه تشریح کرد.

دکتر حمید زینالی مدیر کل دامپزشکی استان قزوین در این جلسه بر ضرورت حفظ انسجام همکاران و ایجاد روحیه شادی و نشاط برای ارائه خدمت به ارباب رجوع تاکید کرد و از حاضرین خواست ضمن تبیین اهمیت دامپزشکی در جامعه و ایجاد روحیه جهادی توام با آموزه های دینی برای همکاران و بهره برداران، زمینه را برای تقویت روحیه خدمات رسانی به مناطق محروم هموار کنند.

دکتر زینالی همچنین خواستار تصویب و اجرای برنامه های آموزشی با موضوعات دینی و خانوادگی در شورای فرهنگی شد و از مدیران مجموعه  دامپزشکی استان قزوین خواست ارتباط صمیمانه خود را با همکاران و بهره برداران حفظ کنند تا زمینه برای بیان انتقادات و مشکلات فراهم باشد به گونه ای که حتی مشکلات غیر کاری و آسیبهای اجتماعی  همکاران و خانمواده ایشان نیز با دعوت از اساتید مربوطه مرتفع شود.

در پایان این جلسه هریک از اعضاء نظرات خود را مطرح و مقرر شد جلسات شورا بصورت مرتب  با تشکیل کمیته های مربوطه رسالت خود را به انجام برساند.


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٧٠٨٦/
  • ١٤:٢٣ - 1399/08/07/
  • تعداد بازدید: 37
کلید واژه ها

خروج